Ballerup Atletik Klub
-

Atletik 7-11 (7-11)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Atletik 7-11-årige 01
Mandag kl. 16:45 - 18:00
Onsdag kl. 16:45 - 18:00
Kaste trænerne: Rebecca Nielsen,
Bestyrelsesmedlemmer: Rebecca Nielsen,
Træner: Trine Søttrup,
Hjælpetræner: Annika Hedelund Nielsen,
02.04.2024 12.04.2030 0 kr.
Spring/Sprint 12-15 (SS1215)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Spring/Sprint 12-15 02
Mandag kl. 16:45 - 18:15
Onsdag kl. 16:45 - 18:15
Kaste trænerne: Rebecca Nielsen,
Bestyrelsesmedlemmer: Rebecca Nielsen,
Træner: Filippa Roug, Nanna Grubert, Rebecca madeleine Normann Spiegelhauer, Trine Søttrup,
Hjælpetræner: Filip Nielsen,
29.04.2024 16.04.2030 0 kr.
Spring/Sprint 12-15 NB! Kopi af: 02
Mandag kl. 16:45 - 18:00
Kaste trænerne: Rebecca Nielsen,
Bestyrelsesmedlemmer: Rebecca Nielsen,
Træner: Filippa Roug, Nanna Grubert, Rebecca madeleine Normann Spiegelhauer, Trine Søttrup,
Hjælpetræner: Filip Nielsen,
31.12.9999 31.12.9999 0 kr.
Spring/Sprint 16 + (SPS16)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Spring/Sprint 16+ 04
Mandag kl. 18:00 - 20:00
Torsdag kl. 18:00 - 20:00
Sprint & Spring: Emil Jespersen,
Bestyrelsesmedlemmer: Emil Jespersen,
Træner: Trine Søttrup,
20.05.2023 22.05.2032 0 kr.
Styrke 16+ (Styrke16)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Styrke16+ 05
Tirsdag kl. 18:00 - 20:00
Lørdag kl. 11:00 - 13:00
Sprint & Spring: Emil Jespersen,
Bestyrelsesmedlemmer: Emil Jespersen,
20.05.2023 14.05.2032 0 kr.
Stangspring (Stang)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Stangspring 06
Onsdag kl. 17:00 - 19:00
Sprint & Spring: Emil Jespersen,
Bestyrelsesmedlemmer: Emil Jespersen,
17.05.2023 22.05.2032 0 kr.
Styrke 13-15 (Styrke1315)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Styrke 13+ 07
Torsdag kl. 17:00 - 18:15
Kaste trænerne: Rebecca Nielsen,
Bestyrelsesmedlemmer: Rebecca Nielsen,
Træner: Rasmus Jensen,
Hjælpetræner: Filip Nielsen,
26.10.2023 15.10.2032 0 kr.
Kast Junior (KastJun)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Kast Junior 10
Onsdag kl. 18:00 - 20:00
Kaste trænerne: Rebecca Nielsen, Uffe Jensen,
Bestyrelsesmedlemmer: Rebecca Nielsen, Uffe Jensen,
24.05.2023 26.05.2032 0 kr.
Kast Senior (KastSen)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Kast Senior 11
Mandag kl. 18:00 - 20:00
Tirsdag kl. 18:00 - 20:00
Onsdag kl. 18:00 - 20:00
Torsdag kl. 18:15 - 20:15
Fredag kl. 16:00 - 18:00
Søndag kl. 14:00 - 16:00
Kaste trænerne: Rebecca Nielsen, Uffe Jensen,
Bestyrelsesmedlemmer: Rebecca Nielsen, Uffe Jensen,
22.05.2023 14.05.2032 0 kr.
Løb mellem/lang (LøbML)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Løb mellem/lang 20
Mandag kl. 18:00 - 20:00
Torsdag kl. 18:00 - 20:00
Lørdag kl. 10:00 - 12:00
Mellem- og Lang distance: David Romney Lauridsen, Erik G. Olsen,
22.05.2023 14.05.2032 0 kr.
TrackFit 30+ (TrF30+)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Trackfit 30+ 50
Mandag kl. 17:30 - 19:00
Onsdag kl. 17:30 - 19:00
Kaste trænerne: Uffe Jensen,
Bestyrelsesmedlemmer: Uffe Jensen,
Motionshold: Connie Holm,
02.04.2024 19.11.2032 0 kr.
Senior 60+ (Sen60+)

Hold Tid Træner/Instruktør Startdato Slutdato Pris
Senior 60+ 60
Mandag kl. 09:00 - 11:00
Torsdag kl. 09:00 - 11:00
Senior 60+ Trænere og ledere: Ole Rubach, Ulrich Engmark,
Træner: Ulrich Engmark,
22.05.2023 15.05.2032 0 kr.