Bestyrelsesformand
Jesper Roug
24257888 
jroug@mac.com
Læs mere
Næstformand/Ungdomsformand
Dorthe Jespersen

Dorthe kan kontaktes på telefon efter 17:00 på hverdage. 

 
24772787 
dorthe4700@hotmail.com
Læs mere
Kasserer
Ulrich Engmark


51271126 
uengmark@gmail.com
Læs mere
Administrativ personale
Trine Søttrup
Læs mere
Emil Jespersen
Emil er ansvarlig for vedligeholdelse af hjemmesiden. 
Kontakt: 
Mobil: 31 38 45 47 
Email: emil.jespersen700@gmail.com

31384547 
emil.jespersen700@gmail.com
Læs mere
Bestyrelsesmedlemmer
Rebecca Nielsen
31245970 
Rebecca.heegaar@gmail.com
Læs mere
Uffe Jensen
41242916 
uffe.h.jensen@gmail.com
Læs mere
Emil Jespersen
Emil er ansvarlig for vedligeholdelse af hjemmesiden. 
Kontakt: 
Mobil: 31 38 45 47 
Email: emil.jespersen700@gmail.com

31384547 
emil.jespersen700@gmail.com
Læs mere
Suppleanter
Jan Foltmar
Jan sidder som bestyrelsesuppleant 
kan kontaktes på:
telefon 4047 2747 
Læs mere
Mette Grubert
Mette sidder i bestyrelsen som suppleant 
kan kontaktes på:
Læs mere
Otto Skytte Christensen
Otto sidder i bestyrelsen som suppleant, med ansvar for:
Dot@privat.dk
Læs mere

Følg med

Nyheder - Vis alle

Events - Vis alle